Rozważasz zakup domku od Live Tiny House, ale nie masz pewności co do tego procesu? Kupowanie malutkiego domu nie przypomina kupowania nowej pary dżinsów. Chcielibyśmy jednak myśleć, że stworzyliśmy usprawniony proces bezstresowego zakupu! Dlatego postawiliśmy Twoje potrzeby w centrum naszej uwagi
i zaplanowaliśmy innowacyjne 5 kroków do wymarzonego domu, które w niczym nie przypominają trudów tradycyjnej budowy.
Przeczytaj jak powstaje tiny house w LTH.

.

ROZMOWA

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Pomówimy o Tobie – o tym, jak lubisz mieszkać, jak żyć, czego oczekujesz od Tiny House. Dobierzemy odpowiedni model domku, jego wygląd i wyposażenie – tak aby stał się idealnym miejscem do życia. Nasz zespół zamieni Twoje marzenia o nowym domu w rzeczywistość
w ciągu kilkunastu tygodni.

Skontaktować się można z nami na wiele sposobów: formularz kontaktowy na stronie www, bezpośrednią wiadomością e-mail na adres offer@livetinyhouse.eu lub telefonicznie pod nr tel. +48 506113594.

Tu znajdziesz specyfikacje domku w wersji premium. Aby rozpocząć z nami swoją podróż, gorąco polecamy odwiedzenie nas w naszym biurze lub umówienie się z nami na rozmowę o Twoim małym domku. Dzięki temu możesz poznać zespół, zobaczyć materiały, których używamy w naszych konstrukcjach, porozmawiać o swoich oczekiwaniach.

Zdecydowani, model domku wybrany? Czas działać!

Przygotujemy dla Ciebie dokumentację, dokładnie opisującą co znajdzie się w Tiny House oraz przepiękny projekt domku wraz z wykończeniem i wyposażeniem.

Dokładnie taki, jak z Twoich marzeń.

Podpiszemy umowę, która będzie zawierać wszystkie nasze zobowiązania wobec Ciebie oraz harmonogram płatności.

UMOWA

BUDOWA

Od tego momentu ruszamy z budową.

Dzięki dobrze przemyślanemu procesowi, czas powstania domku skraca się do granic możliwości. Przez cały czas informujemy Cię o postępach prac, czasem podsyłając fotki „zza kulis”.

A jeśli masz ochotę, możesz odwiedzić warsztat i zobaczyć na żywo, jak tworzy się Twój domek.

Możesz nam wierzyć – to niesamowite uczucie!

Ok 2 tygodnie przed zakończeniem informujemy Cię o tym by zaplanować odbiór. Uzgodnimy, czy domek dostarczymy my pod wskazany adres czy klient dysponuje transportem własnym. By móc go przewieść należy posiadać prawo jazdy kat.B+E oraz odpowiedni samochód, który pociągnie przyczepę do 3,5ton.

Domek gotowy? No to w drogę!

Pięknie wykończony, otulony miłością i świetnie zabezpieczony domek pakujemy na przyczepę i z największą uważnością dostarczamy we wskazane miejsce na terenie Europy.

Tak, tak – to nie żart. A żeby w nim zamieszkać nie potrzebujesz zdobywać pozwoleń na budowę. Wystarczy własny kawałek ziemi.

DOSTAWA

Mieszkaj pięknie!

A my zatroszczymy się o to, aby domek służył Ci bezproblemowo przez długie lata.

Po zakupie jesteśmy nadal do Twojej dyspozycji. Na domek jak i jego wyposażenie udzielamy gwarancji oraz wsparcia technicznego. Po roku wykonujemy bezpłatny przegląd techniczny, aby dać Ci pewność, że wszystko jest w porządku.

Tworzymy również dla Ciebie dedykowaną platformę, gdzie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące obsługi domku, jego prawidłowego utrzymania, drobnych napraw, będziesz mógł zamówić pogwarancyjny serwis i rozwiejesz swoje wszelkie wątpliwości mając z nami kontakt.

POROZMAWIAJMY!

Każda dobra współpraca zaczyna się od rozmowy.

Tel. +48 506113594

Mail: offer@livetinyhouse.eu

+48 506 113 594